درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان Reviewed by Momizat on . درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی داعش توان نزدیک شدن به کشور را نداشت برخی کشورهای حامی تروریست در ت درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی داعش توان نزدیک شدن به کشور را نداشت برخی کشورهای حامی تروریست در ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان

درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان

درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان

درگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشرار در کرمان

اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی داعش توان نزدیک شدن به کشور را نداشت برخی کشورهای حامی تروریست در تلاش برای کمک به دیگر اشرار برای ضربه زدن به ایران می باشند که در این راه هم موفق نبوده اند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :مدیرکل امنیتی استانداری کرمان از هلاکت ۳ شرور مسلح در عملیات شب گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) این استان در منطقه کوشاه رودبار جنوبی خبر داد.

«خلیل همایی» پیرامون جزئیات درگیری شب گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان با اشرار مسلح اظهار داشت: این درگیری بر مبنای مصوبات شورای تأمین استان کرمان در راستای مقابله، شناسایی و دستگیری اشرار مسلح انجام شد.

وی با اشاره به اینکه بر این اساس سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان در ارتفاعات کوشاه شهرستان رودبار جنوبی با اشرار مسلح درگیر شدند، گفت: در این درگیری ۳ نفر از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

مدیر‌کل امنیتی استانداری کرمان خاطرنشان کرد: عملیات پاکسازی در منطقه عمومی رودبار و کوشاه در حال انجام است و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات