اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت هولناکی زد و تعدادی از مردان اهل سنت را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترسان اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت هولناکی زد و تعدادی از مردان اهل سنت را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترسان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش

اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش

اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش

اعدام دوباره مردان اهل سنت توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت هولناکی زد و تعدادی از مردان اهل سنت را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :داعش جنایت دیگری را در عراق مرتکب شد.

این گروه تروریستی با حمله به مناطق حومه جنوبی شهر “الشرقاط” در استان صلاح الدین عراق، ۱۵ تن از اهالی اهل سنت این مناطق را به اسارت گرفتند.

گروه تروریستی داعش در ادامه چهار تن از این افراد را به جرم همکاری با نیروهای امنیتی عراق اعدام کرد.

داعش به صورت مستمر مردان عراقی را در مناطق اشغالی این کشور به جرم های معمولا واهی اعدام می کند.

هم اکنون بخش اعظم استان صلاح الدین در کنترل نیروهای نظامی عراق است و تروریست های داعشی تنها در اطراف شهر الشرقاط در استان صلاح الدین حضور دارند.

داعش چند روز پیش شکست بزرگی را در شهر فلوجه از نیروهای نظامی عراق خورد و این گروه تروریستی مجبور به عقب نشینی از این شهر استراتژیک عراق شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات