علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش Reviewed by Momizat on . علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با روش های مختلف توانسته تعداد زیادی را به عضویت خود در بیاورد ولی مشکلا علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با روش های مختلف توانسته تعداد زیادی را به عضویت خود در بیاورد ولی مشکلا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش

علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش

علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش

علت کاهش تعداد داوطلبان عضویت در داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با روش های مختلف توانسته تعداد زیادی را به عضویت خود در بیاورد ولی مشکلات مختلف گروه تروریستی داعش باعث شده تا تعداد داوطلبان عضویت در داعش کاهش یابند.

به گزارش میهن گرام :سرتیپ پیتر گرستن جانشین فرمانده کمیته برنامه ریزی عملی و اطلاعاتی گروه نیروهای آمریکایی شرکت کننده در عملیات ضد تروریسم در سوریه و عراق تصریح کرد: ارزیابی وزارت دفاع آمریکا از کاهش شمار داوطلبان جدید پیوستن به گروه داعش از یکهزار نفر در ماه در یکسال پیش به حدود ۲۰۰ نفر حکایت دارد.

وی افزود: اطلاعات آمریکا همچنین نشان می دهد که شمار عناصر جدا شده از گروه داعش نیز افزایش یافته است.

العالم نوشت: گرستن علت کاهش پیوستن داوطلبان به گروه تروریستی داعش را تداوم حمله ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به منابع و اماکن تامین کننده نیازهای مالی این گروه دانست.

انهدام ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد داعش

وی افزود: ائتلاف ۲۰ حمله هوایی به این اماکن داشته است که باعث از بین رفتن حدود ۸۰۰ میلیون دلار شده است که بیشتر این مبالغ در خانه ها پنهان بوده است.

گرستن گفت: ما عناصر داعش را درتلاش برای ترک کردن این گروه به شیوه های مختلف می بینیم و روحیه آنها در هم شکسته است.

کاهش یک سوم درآمد داعش

در همین حال، موسسه تحلیل اقتصادی “IHS Inc” آمریکا پیشتر در گزارشی فاش کرد که گروه داعش از کاهش تدریجی درآمد خود رنج می برد به گونه ای که حدود یک سوم درآمدش را از دست داده است.

این گزارش افزود: داعش هر ماه ۳۰ درصد منابع مالی خود را از دست می دهد؛ به گونه ای که ارزش درآمدهایش از ۸۰ میلیون دلار در ماه مارس سال ۲۰۱۵ میلادی به ۵۶ میلیون دلار در همین ماه در سال جاری کاهش یافته است.
منبع:نسیم آنلاین

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات