اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش که در روزهای اخیر شکست های سنگینی را از نیروهای عراقی خورده اند سعی در ترساندن مردم اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش که در روزهای اخیر شکست های سنگینی را از نیروهای عراقی خورده اند سعی در ترساندن مردم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش

اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش

اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش

اعدام مردم یک روستا در نینوا توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش که در روزهای اخیر شکست های سنگینی را از نیروهای عراقی خورده اند سعی در ترساندن مردم در مناطق تحت کنترل خود دارند تا از پیوستن مردم به نیروهای عراقی جلوگیری کنند.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی در استان نینوا خبر داد که داعش اهالی روستا الحود از جمله زنان، کودکان و افراد سالمند را به دلیل مخالفت با حضور این تروریست‌ها در استان نینوا اعدام کرد.

اهالی روستای الحود در جنوب استان نینوا چند ماه قبل داعشی‌ها را از روستا فراری داده بودند و آنها تلاش داشتند بار دیگر پس از عقب نشینی تروریست ها از الرمادی، داعشی‌ها را از روستای خود عقب برانند.

درپی ناکام ماندن تلاش اهالی روستا برای کنترل بر این منطقه تروریست‌ها تمام اهالی آنجا از جمله زنان و کودکان را سر بریدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات