حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل Reviewed by Momizat on . حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل اخبار داعش :نیروهای عراقی که این روزها سخت مشغول مبارزه با داعش و شکست این گروه هستند حضور نظامی ترکیه به خاک این کشو حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل اخبار داعش :نیروهای عراقی که این روزها سخت مشغول مبارزه با داعش و شکست این گروه هستند حضور نظامی ترکیه به خاک این کشو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل

حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل

حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل

حمله نیروهای عراق به نظامیان ترکیه در موصل

اخبار داعش :نیروهای عراقی که این روزها سخت مشغول مبارزه با داعش و شکست این گروه هستند حضور نظامی ترکیه به خاک این کشور بدون اجازه مشکلات عراقی ها را بیشتر کرده و بعد از توجه نکرن ترکیه به اخطارها مورد حمله نیروهای ویژه عراقی قرار گرفتند.

به گزارش میهن گرام :روز گذشته کمپ و پایگاه محل اجتماع نظامیان اشغالگر ترکیه در شمال عراق و در شهر موصل مورد هدف قرار گرفت.

در این حمله ۱۲ راکت به این پایگاه شلیک شد که هنوز از تعداد تلفات این حمله گزارشی به دست نیامده است.

نیروهای ویژه عراق مسئولیت این حمله را بر عهده گرفتند.

هفته پیش دولت ترکیه در اقدامی تنش آمیز و بدون هماهنگی با دولت مرکزی عراق، نیروهای نظامی خود را به شمال عراق وارد کرد.

ارتش و سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) با محکومیت این اقدام، ترکیه را تهدید به اقدام نظامی کردند و به دولت و ارتش این کشور هشدار دادند.

حال پس از گذشت حدود یک هفته از ورود اشغالگران ترکیه به خاک عراق، اولین حمله توپخانه ای توسط نیورهای ویژه عراق، به محل اجتماع این اشغالگران صورت گرفت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات