زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش Reviewed by Momizat on . زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش اخبار داعش :افراد زیادی در تلاش برای به هلاکت رساندن عناصر داعش می باشند که بعضی از آن ها نیز زنان هستند. اکنون خبرهایی از زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش اخبار داعش :افراد زیادی در تلاش برای به هلاکت رساندن عناصر داعش می باشند که بعضی از آن ها نیز زنان هستند. اکنون خبرهایی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش

زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش

زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش

زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش

اخبار داعش :افراد زیادی در تلاش برای به هلاکت رساندن عناصر داعش می باشند که بعضی از آن ها نیز زنان هستند. اکنون خبرهایی از زن نقاب دار عراقی بلای جان عناصر داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : يك منبع محلی در استان صلاح الدين عراق گفت كه يك زن نقابدار با سلاح دارای تهجيزات صدا خفه كن بلای جان عناصر گروه تروريستی داعش شد و دو نفر از آنان را کشت.

اين منبع محلي به سايت السومريه نيوز گفت: يك زن نقابدار با سلاح داراي تجهيزات صدا خفه كن دو نفر از عناصر داعش را در مركز بخش شرقاط در استان صلاح الدين از پاي در آورد.

وي افزود: گروه داعش به عناصر خود درباره وقوع حملات مشابه هشدار داده است.

اين منبع گفت: اين حادثه برای داعش غيرمنتظره بود و باعث شد كه اين گروه در حالت آماده باش قرار گيرد. داعش دستور داد كه عناصرش جانب احتياط را درخصوص احتمال تكرار حملات مشابه رعايت كنند.

يك زن نقابدار نيز چند روز پيش يكي از عناصر داعش را در شهر موصل از پاي در آورد كه باعث شد تا داعش دستور ممنوعيت ورود هرگونه زن نقابداري به مقرهايش را صادر كند.

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات